Завтра о 13.00 у Закарпатському Апеляційному суді відбудеться засідання щодо долі затриманої влітку рекордної партії елітних гаджетів на суму близько 100 мільйонів гривень. Про це Groza-news стало відомо з власних джерел у Центральному Департаменті митної служби України. Однак, на офіційному сайті суду у переліку справ призначених на 23 грудня, інформація про це засідання відсутня.

             Нагадаємо, що рекордну контрабанду гаджетів українські митники виявили ще 4 червня на КПП «Ужгород». Електроніку намагалися ввезти під виглядом запчастин до автомобілів. Після затримання товару і поміщення його на митний склад Закарпатської митниці ДФС, його оцінка стала різко падати і сягнула всього 93 мільйони гривень. Також партію гаджетів намагалися викрасти.

            Паралельно ім`я справжнього власника чи компанії, яким належить поки «нічийна» техніка, досі тримається в таємниці.

            Варто пригадати і той факт, що після скандалу навколо партії затриманої техніки, її, за рішенням ДБР, вивезли з митних складів у невідомому напрямку працівники Генпрокуратури. Зараз товар проходить як речовий доказ.

Перше теж таємне засідання у цій справі в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатська митниця виграла.

            За інформацією наших джерел у оборудці замішані нардепи та вищі чини Генпрокуратури, які, залучившись підтримкою керівництва Апеляційного суду, намагаються повернути цінний товар власнику тихо без розголосу його особи.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “Закарпатський Апеляційний суд приховує інформацію про завтрашнє засідання щодо контрабанди гаджетів на 100 мільйонів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *