Про це повідомляють журналісти із зали закарпатського Апеляційногозалу суду, де наразі проходить слухання у цій справі.

Про власника майна у кулуарах повідомив представник суду. Він також додав, що засідання за заявою панів Безручка та Кононенка буде перенесено. Серед можливих власників дорогої партії гаджетів, про яку писали закарпатські і всеукраїнські ЗМІ, розглядається екс-зам голови СБУ Сергій Кононенко або бізнес-партнер Петра Порошенка Ігор Кононенко. Відтак, утаємниченість навколо цієї оборудки виглядає дуже навіть логічною.

У свою чергу у прес-релізі Апеляційного суду Закарпатської області повідомляють:

«Суд відклав розгляд апеляційної скарги у справі про «затриману рекордну партію елітних гаджетів на суму 96 060 498 гривень».

На середу, 23 грудня 2020 року, було призначено до розгляду апеляційну скаргу сторони захисту на постанову Ужгородського міськрайонного суду про притягнення до відповідальності мешканця Львівщини за порушення митних правил із накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу та конфіскації безпосередніх предметів порушення митних правил. 

До початку розгляду апеляційної скарги до суду надійшло клопотання від сторони захисту про відкладення розгляду справи. 

Представники митниці щодо відкладення розгляду справи заперечили. 

 З метою недопущення порушення права на захист вказане клопотання суд задовольнив та відклав розгляд справи на 04 січня 2021 року о 13.00.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *