Про це студенти, із Закарпаття та інших міст України, що навчаються у словацькому Кошице, повідомляють у соцмережах. Молодь закликає приєднуватися і доносити інформацію про злочини російських окупантів до цивілізованої Європи.

“Захисники Маріуполя, проти яких вчора була застосована хімічна зброя, закликають українців по всьому світу виходити на головні площі та розказувати про все, що відбувається. Закликати влади країн до рішучіших дій!

Ми – студенти Кошице організовуємо протест, головною метою якого є звернути увагу на геноцид українського населення та дітей. На сцені буде виставлене дитяче взуття та іграшки у кількості вбитих дітей. На іншій частині сцені буде інсценування Бучанського геноциду.

Люди лежать на підлозі зі зв’язаними руками за спиною. Такі інсценування проводились багато де. Більшість людей будуть стояти під сценою з плакатами. Усі українці в Кошице, ДОЛУЧАЙТЕСЬ ‼️ Приходьте сьогодні о 18:00 до головної сцени міста на вулиці Главна. Нам критично необхідна ваша підтримка! Чим більше людей – тим краще нас почують. Наші захисники потребують допомоги, і це найменше, що ми можемо для них зробити.”, — пише активна молодь у мережі Фейсбук.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *