Захисники Маріуполя оприлюднили відкритий лист до українців та керівництва держави про реальний стан справ у блокадному місці. Воїни інформують, що про них недоговорюють вищому військовому керівництву.

36-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського опублікувала звернення з Маріуполя. Морпіхи кажуть, що в них завершуються боєприпаси, сьогодні, ймовірно, буде крайній бій, а далі прийматимуть рукопашні бої. Про це повідомляє політолог ВікторТаран у мережі Facebook.

Текст звернення опублікований у понеділок вранці, 11 квітня. 

Новинарня” подає текст без змін, лише переклавши його: 

***

Дорогий український народе. Ми – 36-та бригада морської піхоти імені контр-адмірала  Михайла Білинського, не зрадивши присяги 2014 року вийшли  з Криму  і продовжували гідно виконувати завдання щодо оборони України.

З початку війни ми вже 47 діб захищаємо Маріуполь. Нас бомбили з літаків, нас обстрілювали з атилерії, танків та інших вогневих засобів. Ми гідно тримали оборону, роблячи неможливе. Але будь-які ресурси мають властивість закінчуються.

За час бойових дій нам один раз передали 50 122 снаряди, 20 мін та трохи “енлавів” і Старлінк Ілона Маска – спасибі, Ілоне, він витримав чимало авіаударів і досі працює. Більше нам нічого не передали.

Без Б/К (боєкомплекту – Н.), не маючи можливості оборонятися, противник поступово відтіснив нас на завод Азовмаш, оточив,скував вогнем, і тепер намагається нас знищити. Був варіант привести до нас резерви, щоб посилити і продовжити оборону. Були варіанти бригаді зробити прорив та вийти до своїх військ. Ми доповідали про це в ОТУ “Схід” та вони починали планувати операцію. Содоль, Делятицький намагалися щось зробити, але їх старші штаби завертали. Ми повідомляли про це у ООС, вони говорили “тримайтеся, ми працюємо”, обіцяли вертоліт, котрий так і не прилетів. Ми розмовляли з головнокомандувачем, котрий пообіцяв деблокаду. 

Ми розмовляли з Гарантом. котрий гарантував нам або політичне, або військове вирішення ситуації. Понад місяць морпіхи воювали без поповнення боєприпасів, без їжі, без води, мало не сьорбаючи з калюжі, та гинули пачками. Гора поранених складає майже половину бригади. У кого не відірвані кінцівки і можуть ходити – повертаються до строю. Піхота вся загинула, і стрілецькі бої ведуть артилеристи, зенітники, зв’язківці, водії та кухарі. Навіть оркестр. Гинуть, але борються. Ми поступово закінчуємося. 

Мудрі генерали радять забирати боєприпаси у противника. Напевно, не вимерли ці совкові паркетники, тому багато народу за них помре дарма. Були шанси. Були можливості, але через боягузтво повідомляти по вертикалі вони не реалізовані. З нами вже ніхто не хоче спілкуватися, бо ми списані. Сьогодні буде, напевно, крайній бій, оскільки БК не залишилося. Далі – в рукопашну. Далі для деяких смерть, а для деяких – полон.

Дорогий український народе. Я не знаю, що буде далі, але я дуже тебе прошу згадати морських піхотинців добрим словом і незалежно від того, як будуть розвиватися далі події, не говоріть погано про морську піхоту.

Вони зробили все можливе та неможливе.

Бо ми ВІРНІ ЗАВЖДИ!

11.04.2022.

У свою чергу, Головнокомандувач Збройних силам України Валерій Залужний прокоментував ситуацію:
“Триває оборона Маріуполя.
Зв’язок із підрозділами сил оборони, які героїчно утримують місто, стійкий та підтримується.
Наголошую, що проведення оборонних операцій не є темою для публічних обговорень.
Ми робимо можливе й неможливе для Перемоги і збереження життя особового складу та мирних мешканців на всіх напрямках.
Вірте у Збройні Сили України!”

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “З нами вже ніхто не хоче спілкуватися, бо ми списані: морпіхи 36-ї бригади”
  1. Молимося за деблокаду Міста-Героя та Міста Героїв Маріуполя!!!
    Господи Милосердний, помилуй і врятуй захисників та жителів Маріуполя!!! Амінь.
    Смерть загарбникам! Трибунал для путлера та його посіпак слід провести в Місті Героїв Маріуполі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *