Про погрози повідомив громадський активіст з ГО «Доста» Ярослав Пантьо на своїй сторінці у мережі «Фейсбук». Мова йде про рейдерське захоплення ТОВ “АГ “ЗАКАРПАТСЬКИЙ САД” людських паїв, на яких вони десятиліттями вирощують фрукти та овочі.

Це київське підприємство через жінку, яка представилася, як відповідальна особа фірми, погрожує відібрати у людий силою їхні землі, мотивуючи тим, що Держгеокадастр у Закарпатській області віддав ці землі у володіння цієї агрогрупи, про це йдеться у дописі з відео активіста у «Фейсбук».

Відтак у селище Королево на Виноградівщині на поля, що обробляють місцеві жителі, приїхала техніка і люди зі столиці. Заявляють, що земля тепер їхня і вони будуть її обробляти. Місцеві землероби ж кажуть, що мають усі документи про право власності на землю. Однак, дивним чином, на одну і ту ж територію “гості”, що нещодавно прибули, теж, за словами, мають документи.

Погрожують, що трактори переорють всі наявні насадження, починають виставляти власні теплиці. На конфліктну ситуацію зібралось більше 60 людей, у разі невирішення конфлікту обіцяють привести 2000: власники, орендарі, працівники, місцеві жителі. Відстоюють своє законне право на володіння і користування полями. На що приїжджі київські себто господарі погрожують привести нацгвардію і розігнати з боєм селян. Ті ж, у свою чергу, здаватися не збираються.

Багато років виноградівські землероби вирощують полуниці, помідори, капусту і багато іншої продукції, якою забезпечують всю Україну. Ситуацією вкрай обурені і шоковані. Готові до радикальних дій для захисту свого майна і своєї справи, якщо цивілізовані методи протесту не спрацюють.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “На Виноградівщині столичні рейдери погрожують селянам нацгвардією”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *