Сьогодні 03 березня 2021 року відбулися збори суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, на порядок денний яких були винесені питання щодо обрання голови суду.

За результатами таємного голосування головою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з поміж двох кандидатів Віктора Данка та Тамаза Деметрадзе більшістю голосів 14 проти 6 було обрано суддю Данка Віктора, повідомляють Groza-news із прес-служби суду.

Суддя Віктор Данко не подав декларацію поро доходи за минулий рік. У базі НАЗК є лише його уточнююча декларація за 2020-й. Разом з тим, згідно декларації за 2019 рік, суддя Данко є мільйонером та колекціонує земельні ділянки, яких у нього 6.

Місячна зарплата судді Данка становить близько 100 тисяч гривень. Його автопарк, у якому два автомобілі «Мітсубіші» та «Шкода» 2017 року, оцінюється у мільйон гривень. Також у судді Данка є майже мільйон гривень готівкою…

Нагадаємо, що, будучи головою Ужгородського міськрайсуду, Віктор Данко жодним чином не відреагував факт прийняття його підлеглим, який перебував у родинних стосунках з наркоторговцями, рішення про мізерну заставу для звільнення злочинців. Ідеться про затримання  17 вересня 2019 року, коли у ході 40 санкціонованих обшуків за процесуального керівництва прокуратури спільно з співробітниками СБУ виявлено та вилучено наркотичні засоби вартістю понад півмільйона гривень, а також зброю і гроші. У результаті викрито і затримано 9 закарпатців, які збували наркотики на Ужгородщині, Мукачівщині та Тячівщині. Однак, завдяки судді-родичу, усі вони вже гуляють на волі, продовжуючи збувати наркотики.

Більше новин читайте на телеграм-каналі Groza-news та на нашій сторінці у мережі Facebook

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *