Про це повідомила директорка музею Ольга Шумовська. Вона також додала, що наразі Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького є єдиним к Закарпатській області музеєм, дійсним членом цієї міжнародної організації.

ICOM, або Міжнародний комітет музеїв, є однією з найбільш престижних організацій в світі, що об’єднує музеї та спеціалістів з більш ніж 140 країн. Організація заснована в 1946 році з метою сприяння збереженню, розвитку та пропаганді культурного надбання людства, зокрема збірок та експонатів музеїв.

Для будь-якого музею членство в ICOM є визнанням його професійної діяльності та якості роботи. Членство дає доступ до різноманітних можливостей, таких як навчальні програми, міжнародні конференції та інші професійні заходи. Це також дозволяє музею зміцнювати свої зв’язки з іншими музеями та спеціалістами з усього світу.

“Для нашого музею отримання членства в ICOM є великим досягненням. Відновлення членства після восьми років відсутності свідчить про те, що наш музей працює на високому рівні та дотримується міжнародних стандартів. Це дає нам можливість не лише підтвердити свій професіоналізм, а й підвищити його за допомогою нових знань та досвіду, які ми отримаємо від ICOM та його членів.

Ми плануємо активно співпрацювати з ICOM та використовувати їхні ресурси для подальшого розвитку нашого музею. Це відкриває для нас більше можливостей для збільшення нашої колекції, підвищення якості нашої діяльності та залучення більшої кількості відвідувачів. Ми також сподіваємося, що наша участь в ICOM допоможе нам побудувати більш міцні зв’язки з іншими музеями та організаціями, що працюють у галузі культурної спадщини. Це дозволить нам обмінюватися знаннями та досвідом, а також спільно працювати над проектами, що мають значний культурний вплив.

Отримання членства в ICOM є важливою віхою для нашого музею, і ми пишаємось цим досягненням. Ми зобов’язані продовжувати підвищувати якість нашої роботи та дотримуватися міжнародних стандартів, щоб зберігати довіру та повагу наших колег та відвідувачів”, – каже Ольга Шумовська.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *