Закарпатський підприємець Роман Юрків закликав колег долучатися до хвилі соціально відповідального бізнесу, який би підтримував тимчасово переселених осіб та одночасно допомагав ЗСУ.

Роман Юрків – співзасновник ТзОВ “Петрома” та СТО БУС. На обох цих підприємствах працюють десятки чоловік. Віднедавна команда фірми розширилася.

“Президент України з часу вторгнення окупантів на нашу землю заявив, що хто не воює проти ворога, має працювати, виробляти й надавати послуги. Тому з початку війни Росії проти України у нас працюють наші тимчасово переселені із зони бойових дій співвітчизники. З кожної мийки, з кожної послуги певний відсоток прибутку перераховуємо на ЗСУ та добровольчі батальйони, допомагаємо у безкоштовному ремонті техніки, що відправляється на фронт. Я вважаю, що у цей скрутний для нашої держави час коженимає бути максимально ефективним намсвоєму робочому місці. Це – теж фронт, економічний і соціальний. Поки наші захисники з ЗСУ відтісняють ворога з України, ми маємо робити все для того, щоб економіка жила і щоб наші співвітчизники із зони бойових дій знали, що нам не байдужа їх доля… Це – наш скромний внесок у перемогу …” – розповів Роман Юрків.

З послугами СТО БУС детально можна ознайомитися на телеграм-каналі: https://t.me/wash_car , у Viber та Facebook: https://www.facebook.com/YurkivRoman/

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *