Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький за результатами сьогоднішньої контрольної зустрічі з румунськими партнерами.

Ідеться про будівництво мосту через річку Тису у межах майбутнього пункту пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй».

“Маємо кілька проблемних питань, несвоєчасне вирішення яких загрожує порушенням термінів будівництва, а цього ми не можемо допустити.
Роботи, які повинні виконати на румунській стороні, готові на 60%. Щоб продовжувати зведення конструкції, вже за два місяці потрібно буде перейти на українську сторону. Обговорили всі нормативні моменти, які потрібно залагодити для цього”, – розповів Білецький.

Залишити відповідь