Так Тарас Деяк, керівник добровольчого підрозділу “Карпатська Січ” з Ужгорода охарактеризував ситуацію у найгарячішій точці фронту.

“Якщо збережемо армію то повернемось і деокупуємо, якщо будемо гинути за руїну то все рівно втратим і вже не повернемось.

Головне щоб не було такого, що резервні позиції будуть не готові і як завжди піхоту лопатками змусять рити під вогнем кабів, арти, мін, танків і тд. Маю надію в компетентність командування та оперативні рішення”, – повідомляє Деяк.

Залишити відповідь