05.05.2023 19:00 ПОДІЇ


На порядку денному – питання сектору безпеки краю, нарада з керівниками регіональних підрозділів силового блоку, огляд роботи ситуаційно-аналітичного центру «Безпекове Закарпаття» та інше, повідомив голова ОВА Віктор Микита.

На базі Закарпатської ОВА провели нараду під головуванням Міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка за участю очільника Держприкордонслужби Сергія Дейнека, начальника Західного територіального управління Нацгвардії бригадного генерала Олександра Буравкова та керівників напрямків і регіональних підрозділів системи МВС.

Поінформував колег про безпекову ситуацію, роботу Ради оборони області, взаємодію з керівниками структур силового блоку, зафіксовані спроби дестабілізації ситуації з боку зовнішніх і внутрішніх субʼєктів тощо.

Ігор Клименко відзначив високий рівень співпраці ОВА та громад зі всіма представниками підрозділів Нацполіції, Держприкордонслужби, НГУ й іншими. Водночас підкреслив, що вчасно прийняті ефективні рішення в умовах воєнного стану дозволили забезпечити високий рівень безпеки, громадського порядку, запобігання, виявлення й припинення злочинів у регіоні, що є критично важливим під час збільшення кількості населення з урахуванням ВПО та транзитного трафіку транспортних засобів.

Обговорили проєкти, які реалізовуються на Закарпатті спільно з МВС, а також розширення співпраці.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *