Як закарпатцям змінити постачальника газу: усі деталі та вигідні тарифи (Інфографіка) 8552 6

Внаслідок реформи газу більшість споживачів турбує питання про те, як правильно обрати нового постачальника з найкращими тарифами та сервісом і як відбувається сам процес переходу.

З огляду на це, Mukachevo.net дослідив пропозиції компаній, які продають газ на ринку, а також вияснив відповіді на найпоширеніші запитання закарпатців у цій темі.

На сьогодні в Україні діє понад 40 компаній, які продають газ населенню. Це відбулось внаслідок відкриття ринку – постачальники природнього газу поставлені в умови жорсткої конкуренції, і саме через це кожен з них пропонує якнайвигідніші тарифи та бореться за кожного клієнта.

Перш, за все, виділимо декілька важливих нюансів:

  • Закарпатець має право обрати будь-яку з наявних на тепер 40 компаній в Україні для підписання договору про постачання газу.
  • Обираючи постачальника, перевірте на сайті НКРЕП чи має він ліцензію. Також, кожна компанія, яка працює з побутовими користувачами, повинна мати веб-сайт.
  • Змінювати можна тільки компанію-постачальника, а от з платіжками за доставку та розподіл газу все залишається без змін – платимо своєму обленерго, як і раніше.

Найпоширеніші міфи та відповіді на них

Міф 1. Поміняти постачальника газу може будь-який споживач.

www.mukachevo.net

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *