Ідеться про засідання під головуванням судді Ужгородського міськрайонного суду Дергачової Наталії. Про це повідомляють правозахисники з посиланням та відео відсутності інформації про час розгляду справ суддею на сайті Судова влада України.

Зокрема редактор газети «Сила народного контролю» Лариса Ступак у своєму дописі на сторінці у мережі «Фейсбук» розповідає, що журналісти газети “СНК” хотіли відвідати її засідання, однак, на сайті Судової влади України відомостей про всі засідання саме судді Дергачової журналісти не знайшли, бо вони приховані.

За словами Лариси Ступак, суддя Дергачова розглядає декілька справ щодо обрання запобіжних заходів членам наркомережі, що діяла на Закарпатті.

— Коли щось дуже ховають від суспільства постає питання: “З якою метою це роблять?”, — задає риторичне запитання журналістка і повідомляє, що на засіданні у пустій залі, якого не було на сайті і на яке не змогли потрапити журналісти, суддею Дергачовою Н. було звільнено з під арешту одну з учасників наркомережі в місті Ужгород.

«Підставою для звільнення фігурантки від арешту стало знаєте що? Слова. Просто слова. Без документу або інших доказів. Фігурантка повідомила, що вона вагітна. І все. Вона пішла додому прямо з під варти. Жодного документу, результату тестів, бодай зашмуриганої довідки! Суддя-жінка стоїть на підтанцьовках у наркомафії? 03.02.2021 та ж сама Дергачова відпустила на волю торгувати наркотою ще одну фігурантку наркобанди під керівництвом такого собі бариги на прізвисько “Дєд”…

Як нам стало відомо, що суддя Дергачова наприймала дуже дивних рішень.

А іншого фігуранта, який не є організатором, у якого під час обшуку знайшли аж 450 грн, один пакетик порошку, пістолет з гумовими кулями, адвокати якого представили документи про його хронічне захворювання, вона залишила під вартою з заставою в сумі 1 135 000 грн.

Просто хотілось би зрозуміти логіку судді. У кого вилучили шалену суму грошей, вона відпустила додому. Без застави. Без документів. Без нічого. У кого грошей в хаті немає ані копійки, встановила заставу більше мільйону. Як воно так буває? В яких КПК таке прописане?

Хотіли б отримати коментарі з цього питання у пресс-служби

Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

        Лише не розказуйте нам, що ви не можете коментувати рішення судді Дергачової. Просто поясніть, де таке прописано, щоб жебраку встановлювали мільйонну заставу, а мажорів випускали з під варти просто за красиві очі», — ідеться у дописі.

            Groza-news обіцяє найближчим часом повідомити про офіційну позицію Ужгородського міськрайсуду і поінформувати читачів про те, чому ж насправді засідання судді Дергачової проводяться таємно і чому  така велика невідповідність вироків рецидивістам та людям з обтяжуючими обставинами.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *