У той час, коли “Укренерго” заклиає українців заощаджувати електроенергію, в Ужгороді у світлу пору дня продовжує працювати вуличне освітлення. Зокрема, читачі Громади Закарпаття з Ужгорода надсилають фото й відео запалених ліхтарів з центральної частини міста.
Ужгородці стверджують, що в обласному центрі на Київській Набережній, площі Петефі, Набережній Незалежності та прилеглих частинах міста світло світить зранку до обіду вже кілька місяців поспіль.




У той же час у закарпатському Берегові, на відміну від Ужгорода, справді взялися заощаджувати електроенергію. Тому від 9 січня там вуличне освітлення не працюватиме після 22:00.Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Берегівський міський голова Золтан Бабяк, вуличне освітлення у місті працюватиме тільки у вечірній час — з 17:30 до 22:00.”Після святкового періоду ми змушені повернутися до режиму економного використання вуличного освітлення, як це вимагає економіка держави та регіону”, — йдеться у повідомленні.Однак, судячи зі щедрого освітлення міста вдень, Ужгород чомусь живе поза координатами економіки країни й регіону…
