Про це у мережі «Фейсбук» повідомляє керівник інформаційного агентства «Закарпатський інформаціно-діловий оглядач» Павло Білецький, опираючись на рішення «транспортної» комісії.

«Богдан Андріїв, Віталій Готра, Василь Пинзеник, у мене до вас актуальне питання, яке нещодавно виникло в результаті засідання «Транспортної» комісії у місті Ужгороді та результатів її роботи а саме: опрацювання чергових звернень з питань безпеки дорожнього руху

Цитата: «Половина з двох десятків питань, які розглядали напередодні в Ужгородській міській раді на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту, стосувалися автобусних зупинок у місті: облаштування, ліквідації та погодження їх переліку для приміських автобусів».

Тобто зважаючи на всю важливість даного питання «Транспортна» комісія виділила аж половину з двох десятків питань. Виникає просте питання: «Транспортна» комісія інших проблем у місті не бачить?! Постійні затори, непрацюючі світлофори, стихійні парковки та зупинки не на часі у «Транспортної» комісії. Тай якість самих зупинок у місті не зважаючи на їх часткове оновлення також не викликає питань у «Транспортної» комісії. Її турбує чи не зупиняється там приміський транспорт?

Члени комісії розглядали «численні звернення», щодо вищезазначеного питання. Чиї саме звернення розглядали члени комісії? Ваші?Адже транспорт, який щодня заїжджає у місто привозить велику кількість працівників які щодня працюють у м. Ужгороді починаючи від прибиральників – до працівників установ, в тому числі і Вашого апарату.

Цитата: «Для зменшення заторів та покращення екологічної ситуації в місті, щоб не виникали «стихійні автостанції» та тривалий відстій приміських автобусів на зупинках, для створення безпечних умов для посадки і висадки на автобусних зупинках міста пасажирів, які користуються міським громадським транспортом, комісія прийняла рішення про впорядкування руху приміських автобусів в Ужгороді».

Всім нам відомо де у місті знаходяться «стихійні автостанції» (Готель «Закарпаття», Обласна лікарня, передвокзальна територія уздовж пр-ту Свободи….). Однак тут ми не зустрінемо регулярні приміські перевезення окрім як «нелегальні». Тоді питання: «Проти кого і головне для кого приймається таке рішення? Для простих людей?».

Щодо безпечних умов посадки та висадки пасажирів потрібно лише одне – облаштувати зупинки в місті згідно вимог транспортного законодавства. А коли зупинка не має навіть з’їзду або взагалі відсутні будь які розпізнавальні знаки, що це зупинка тоді про яку безпеку йде мова. 90% зупинок у місті не відповідають жодним вимогам та ще й постійно забиті припаркованими легковими автомобілями (міська поліклініка, пл. Петефі і Корятовича, ін.).

Відправлення чи прибуття автобусів приміських, міжміських та міжнародних автобусних маршрутів здійснюється тільки з автостанцій. Однак це не означає, що пасажир не має права вийти, або зайти на зупинці на протязі всього маршруту якщо у нього на це є потреба.

Виходить, що комісія сьогодні забороняє всім громадянам, хто приїжджає в місто, виходити де йому зручно, а завтра заборонить ходити тротуарами чи вулицями міста бо це заважає жителям міста. Якось так.

Богдан Євстафійович, втрутьтесь в роботу «Транспортної» комісії та застережіть її від прийняття таких необдуманих рішень. Бо інколи треба думати перед тим, як щось приймати», — пише журналіст.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *