Всеукраїнський розрекламований сервіс електронних продажів Prom.ua не переймається чистоплотністю своїх продавців і не тримає зворотнього зв’язку з ошуканими покупцями. У цьому на власній шкурі мав змогу переконатися наш читач, купивши у одного з шахраїв, який здійснює торгівлю на цьому майданчику, мобільний елефон.

Знайшовши на одній зі стоінок Prom.ua мобільний телефон Huawei P40 Pro, чоловік зателефонував за номером +380957342886 продавцеві цього смартфона і попросив чесно відповісти, чи відповідає опис телефону його реальним параметрам. Адже йшлося про камеру у 120 фронтальних і 64 для селфі мегапікселів для селфі та ще чимало сучасних функцій. Ціна телефона на Prom.ua була вказана 2499 грн. Хоча по факту продавець запросив майже 3000 грн. Під час розмови продавець відповів, що всі вказані в оголошенні параметри відповідають дійсності на 100%. Але цей обман про енвідовідність ціни був лише початком великої брехні. Клієнт усе ж замовив телефон і вже за 2 дні “Новою поштою” він був у нього. Посилка надійщла з Тернополя з відділення №1 від Богера Йосипа Зіновійовича з номером телефону 0962544691. На жаль, покупцеві на місці перевірити всі параметри апарату не вдалося. Вже вдома він побачив, що й камера утричі слабша і меню не те і динамік несправний, бо ледве чутно, і батарея тримає ледве півдня. Телефон відправника не відповідав…

Відповідно, подзвонив продавцеві і попросив його повернути кошти. У відповідь почув хамство і категоричну відмову. Хоча продавець зізнався що в курсі, що апарат не відповідає тим параметрам. Тобто він свідомо ошукав людину і, не виключено, ще сотні покупців через сервіс Prom.ua.

Покупець скаржиться, що після цього не знайшов на сервісі Prom.ua жодного контактного телефону для того, щоб подати скаргу. Тут також фізично неможливо звязатися з прес-службою. Заповнивши електронну форму скарги, прикріпивши туди свої чеки і товарну накладну, чоловік протягом тижня так і не отримав відповіді, ні дзвінка ні повідомлення про те, чи йому повернуть кошти через шахрайські дії. Продавець-шахрай у свою чергу під час чергової розмови з ним сказав, що він нічого не знає і це питання має вирішувати сервіс.

А у відповідь на скаргу на продавця до Prom.ua, служба повідомила чоловікові, що він має вирішувати питання з продавцем. Ось таке замкнуте коло. За два тижні переписки і дзвінків ні адекватної відповіді, ні коштів за бракований телефон чоловік не дочекався. Хоча на сайті Prom.ua вказано, що сервіс повертає кошти за невідповідні товари, вартістю до 3000 грн.

Тому, коли раптом вирішите купувати товар на Prom.ua, добре подумайте. Адже наступною жертвою безвідповідального сервісу і шахраїв можете стати саме ви.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *