Про це повідомляє UA-Reporter, з посиланням на джерела в. ОП. Згідно з перевіреною інформацією, уповноважений фракції “Рідне Закарпаття” в обласній раді Мирослав Білецький замінить на цій посаді генерала СБУ Олега Коцюбу.

Ставши беззаперечним лідером за кількістю набраних голосів, після виборів 25 жовтня 2020 року Білецький був одним із основних претендентів на посаду голови Закарпатської обласної ради, а згодом і на посаду голови Закарпатської ОДА. Однак, аби зберегти стабільний союз у раді, уникнути блокування її роботи, він не став ув’язуватися у політичну боротьбу. Натомість став об’єднуючим елементом у всіх переговорних процесах, які передували обранню нового голови, заступників та керівників основних комісії ради.

Білецького справедливо пов’язують з народним депутатом Валерієм Лунченком. Обидва уродженці Хустщини мають ділові стосунки та просувають інтереси громади рідного району, відповідно, на обласному та всеукраїнському рівнях. Разом депутати згадувалися ЗМІ і як керівники благодійного фонду «Ваше майбутнє». Серед іншого — і у плані допомоги районній лікарні ремонтами та захисними засобами у пік пандемії COVID-19.

            Білецького характеризують як людину, котра вміє вести переговори та знаходити компроміси у складних ситуаціях. Зважаючи на це, стосунки ОДА та облради, від яких, фактично, залежить добробут області, силами нового першого заступника можуть значно покращитися.

Більше новин читайте на телеграм-каналі Groza-news та на нашій сторінці у мережі Facebook

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “У Закарпатській ОДА — кадрові зміни”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *