Товар невідомого походження складовано у Львівській області у приміщенні площею 1600 кв. м., повідомляє бюро економічної безпеки України.

Серед товарів – харчі, дитячі товари, постільна білизна, ковдри, засоби гігієни, побутова хімія, одяг. Досі тривають слідчі дії.

«Уже зараз можемо говорити про достатньо великий розмах ділків, бо, щоб завезти цей вантаж, знадобилося кілька десятків вантажівок. А це тисячі піддонів! Детективи БЕБ встановлюють коло осіб, які можуть бути причетними до незаконної оборудки», – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

В. о. керівника Територіального управління БЕБ у Львівській області Валерій Тацієнко розповів, що детективи БЕБ отримали дозвіл суду на обшук приміщення, відтак слідчі дії тривали чотири доби.  Працівники БЕБ описують виявлений товар, класифікують його і встановлюють походження.

«Зараз ми з’ясовуємо як ці товари потрапили на територію України, чому не були розподілені та перевіряємо інформацію про можливий продаж гуманітарної допомоги», – розповів Валерій Тацієнко

Детективи БЕБ також встановлюють коло осіб, задіяних у ввезені та складуванні гуманітарної допомоги. Адже щоб завезти цей вантаж знадобилося приблизно 60 вантажівок-фур та такі переміщення не могли залишитися непомітними. Тільки консервів знайдено орієнтовно 74 тони на 20 млн грн. Остаточний підрахунок всіх товарів ще не закінчено.

Більше новин читайте на телеграм каналі ➡ GroZa-News

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *