Сьогодні близько обіду у місті Хуст Закарпатської області близько 50 жінок зібралися на акцію протесту під стінами місцевого Центру комплектування військовозобов’язаних, вимагаючи пояснень від військкома, чому їхніх чоловіків з територіальної оборони відправили у зону бойових дій.

Мітинг швидко переріс у пікет “військомату”, оскільки керівник цієї установи Зубатов В. С. довго не виходив до людей. Відтак жінки почали вибивати вікна та прориватися всередину будівлі.

Як стало відомо з відео та власних джерел, місцевих жінок обурює й той факт, що у той час, коли їхні чоловіки без екіпірування і їжі пішли воювати, у Хусті спокійно гуляє чимало здорових чоловіків, що переїхали із зони бойових дій. Зубатова у ході мітингу також звинувачували у хабарництві, мовляв, він продавав довідки про військову непридатність приїжджим “мажорам”. Щоправда, конкретні випадки з прізвищами й сумами цих хабарів ніхто не називає…

Зрештою Зубатов таки наважився вийти до людей і пояснив, що тероборона, це — військова частина і вона може бути відправлена у будь-яку мить на військове завдання…

У свою чергу речник обласного Центру комплектування військовозобов’язаних Андрій Акімов так прокоментував ситуацію:

” Якщо коротко то основними завданнями ТЦК є ведення військового обліку та залучення до військової служби чи то строкової чи то за контрактом чи то під час мобілізації, громадн України як в мирний так і у військовий час чи під час особливого періоду. ТЦК та СП не здійснюють відправок людей в зону бойових дій на пряму, а лише укомплектовують військові частини, підрозділи чи установи людським чи транспортним ресурсом. Залучення до виконань завдань будь-якого роду передбачених обов‘язками військовослужбовців, здійснюється за командою з вищестоящих штабів та за керівництвом безпосередніх командирів/навчальників військових частин, підрозділів та установ. Це все було доведено до громадян, які почали мітинг, а також було роз‘яснено, що такого роду мітинги є недоцільними а також неправомірними в умовах воєнного часу та не ведуть до вирішення жодного роду питань”.

Разом з тим, скандали навколо Хустського Центру комплектування почалися значно раніше. Так у середині березня керівник місцевого підприємства заявила публічно, що за командою Зубатова, з цеху забрали всіх працівників, серед яких були і троє інвалідів. згодом, під тиском громадськості інвалідів таки відпустили додому.

“Вчора 14.03.2022 військовим комісаріатом м. Хуст, який очолює Зубатов В.С. (виходець із Луганська та людина, яка має неоднозначну репутацію) мобілізовано ВСІХ працівників виробничого цеху. При чому без огляду на інвалідність, наявність 3-х дітей, чи повну відсутність військового досвіду, це в той час, коли лави ТРО та навчальні бази переповнені. Виробниче підприємство не може існувати без “робочих рук”. Та це не все: всім мобілізованим ми зобов‘язані зберегти робочі місця та виплачувати заробітну плату. Звільнити чи скоротити нікого ми не маємо права. Тобто ми ЗОБОВ‘ЯЗАНІ утримувати близько 30 людей при паралізованому бізнесі. Не працюючи та не заробляючи грошей виплачувати щомісяця близько 1 500 000 грн”, – повідомила Вікторія Алексович.

Містяни, які сьогодні мітингували, припускають, що таким чином військові могли шантажувати керівника, мовляв, якщо не піде з ними на угоду, то заберуть усіх працівників…

Разом з тим, до чоловіків, чиї дружини влаштували мітинг, звернувся боєць ЗСУ Максим Андрійчук:

Почувши, що наші мужики повідправляли своїх жінок і дітей “плакати” під воєнкомат у Хусті, мовляв ми такі бідненькі, нас відправляють з ТРО на війну. (Вони думали дома відсидітися і героями ходити, як всякі депутатики)… Звертаюсь до вас сикунів сраних! Ми маємо ваших дітей і жінок тут захищати самі? Ми маємо помирати за ваші сім’ї і благополуччя нашої країни? Ви говорите своїм жінкам які ви нещасні? Якщо ми тепер не вистоїмо, то “завтра” вже не буде кого захищати. Таке ваше відношення (чоловіки), показує як ви любите свої сім’ї, якщо ви не здатні збагнути, що в першу чергу ви захищаєте свої сім’ї. Я ніколи не служив і не тримав зброю в руках, в мене не має дружини і дітей, пішов захищати ваших. З перших днів повномаштабної війни вирушив на передову і таких як я, зі мною багато (Закарпатців і з різних областей хлопці). Визберайте ваші соплі, візьміть себе в руки і піз*уйте захищати ваших рідних, або піздуйте на ху… З України!Слава Україні! Героям Слава! Слава нашим мужнім Людям!

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
5 коментар до “У Хусті жінки штурмували центр комплектування військовозобов’язаних (відео)”
  1. Те що бики на крутих джипах розїжджають по області, створюючи кілометрові затори, зводить на нуль намагання зробити службу в ЗСУ честю кожного чоловіка. Люди починають замислюватися, чому я маю йти на смерть? Щоб захистити це бидло і його срану сімю з якою він тут відсиджується? Відкупився у воєнкоматі та й його не чіпають, а мене замість нього штовхають на смерть. Ось якось так виходить. Так оці старі воєнкоми, які на посадах вже пустили коріння і покрилися мохом і є найбільше зло. Через них ми програємо війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *