Закарпатці поширюють у мережі допис про керівника Хустського районного територіального центру комплектування Василя Зубатова у футболці з надписом СССР та називають цього “військкома” любителем руського і корупціонером. Groza-news вирішила з’ясувати, у чому причина такого ставлення до цього військовика?

“Хто привів війну в Україну- корупціонери!Василь Зубатов, якого підозрювали в організації схеми відкупу від мобілізації на Луганщині, очолює Хустський військомат. На жаль, доступу до рішень суду поки нема – війна…

P.S. Від кількості ваших поширень цього допису, залежить наскільки довго такі люди будуть сидіти в військоматі та відправляти ваших дітей на війну”,— написав у Фейсбук Дмитро Сак і його допис поширило майже 700 чоловік, більшість із яких жителі Хустщини.

Як повідомляють закарпатські ЗМІ, В. Зубатов раніше був військовим комісаром Біловодського районного військового комісаріату Луганської області.

Там же йдеться, що В. Зубатова також називають “хабарником і мародером”. А один з коментаторів розповідає історію, як п’яний підполковник Зубатов на блокпосту в Біловодську забирав свою “п’яну братву”.

В офіційній інформації про військкома не уточнюється, що Василь Зубатов тривалий період часу очолював Біловодський районний військовий комісаріат, що на Луганщині, де, за інформацією місцевих ЗМІ, літом цього року попався на хабарі.

Достовірно відомо, що Василь Зубатов таки був військомом саме Біловодського РВК, адже його прізвище фігурує на сайті Біловодської РДА.

Прізвище Василя Зубатова фігурує на сайті навіть терористичної ЛНР, де бойовики пишуть про “ціни” за відкуп від мобілізації та про те, що на війському була відкрита кримінальна справа у СБУ, але через родинні звя’зки все вдалося “зам’яти”.

На Хустщині та Виноградівщині під час переводу з Луганщини Зубатова запам’ятали, як людину, яка складала адмінпротоколи на всіх, хто потрапляв до нього у немилість. Що вже й казати про нинішній військовий час.

У мережі легко знайти судові рішення, згідно з якими військком програв суди за цими надуманими адмінпротоколами.

Так, згідно рапорту головного спеціаліста мобілізаційного відділення працівника ЗСУ Л.Михей від 17.09.2020 р., виявлено факт порушень зокрема відсутній витяг із наказу голови сільської ради про призначення відповідального працівника за ведення військового обліку; стан організації та результати роботи з виявлення призовників і військовозобов`язаних, які проживають на території с. Драгово робота виконується на вкрай низькому рівні; наявність наочної агітації по військовому обліку та призову на військову службу за контрактом потребує оновлення; організація та забезпечення оповіщення на вимогу військового комісаріату призовників і військовозобов`язаних про їх виклик і забезпечення їх своєчасного прибуття за викликом проводиться на неналежному рівні; стан та зміст інформування військового комісаріату про всіх громадян, посадових осіб та власників будинків, які порушують правила військового обліку, для притягнення до відповідальності згідно із законом не інформується.

Зубатов також організував і безпідставний адмінпротокол на голову Підвиноградівської сільської ради, що випливає з рішення суду.

Не так давно ми вже писали про те, що у Хусті жінки та матері призваних жителів району пікетували Хустський Центр комплектування, який очолює василь Зубатов.

Хоча скандали навколо Хустського Центру комплектування почалися значно раніше. Так у середині березня керівник місцевого підприємства заявила публічно, що за командою Зубатова, з цеху забрали всіх працівників, серед яких були і троє інвалідів. згодом, під тиском громадськості інвалідів таки відпустили додому.

“Вчора 14.03.2022 військовим комісаріатом м. Хуст, який очолює Зубатов В.С. (виходець із Луганська та людина, яка має неоднозначну репутацію) мобілізовано ВСІХ працівників виробничого цеху. При чому без огляду на інвалідність, наявність 3-х дітей, чи повну відсутність військового досвіду, це в той час, коли лави ТРО та навчальні бази переповнені. Виробниче підприємство не може існувати без “робочих рук”. Та це не все: всім мобілізованим ми зобов‘язані зберегти робочі місця та виплачувати заробітну плату. Звільнити чи скоротити нікого ми не маємо права. Тобто ми ЗОБОВ‘ЯЗАНІ утримувати близько 30 людей при паралізованому бізнесі. Не працюючи та не заробляючи грошей виплачувати щомісяця близько 1 500 000 грн”, – повідомила Вікторія Алексович.

Містяни, які мітингували під Хустським центром комплектування, припускають, що таким чином військові могли шантажувати керівника, мовляв, якщо не піде з ними на угоду, то заберуть усіх працівників… А також, що у цій установі діє упереджене і вибіркове ставлення до призову. У районі вже й жартують про “породисту” тероборону, з якої нікого не забирають на війну і звичайну, яка майже вся вже у зоні бойових дій…

Відтак, люди задають цілком логічне запитання: що любитель СРСР та фігурант скандалів досі робить на посаді керівника Хустського районного територіального центру комплектування? Невже в області немає достойної заміни з числа людей, які захищали Україну?

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
2 коментар до “Закарпатці поширюють у мережі фото хустського військкома у “радянській” футболці”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *