20.02.2024 11:36 СОЦІО


19 лютого до ДСНС Закарпаття надійшло повідомилення про отруєння чадним газом 3 людей, з яких двоє – діти в житловому будинку за адресою: м. Берегово, вул. Болудянського.

Потерпілих ушпиталено до КНП «Берегівська лікарня імені Бертолона Ліннера». Підрозділи ДСНС на місце події не залучалися.

Причина отруєння встановлюється.

Залишити відповідь