Дорожники облаштовують оборонні споруди. Про це СМАД повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук:

“Друзі! Якщо хтось подумав, що сидимо без діла, то інформуємо:

130 працівників та 25 одиниць Служби місцевих автомобільних доріг (СМАД) у Закарпатській області долучилася до зведення фортифікаційних споруд на Запорізькому напрямку.

Працюємо на 13 об’єктах. Зводимо опорні пункти, укриття для техніки, ходи сполучення та облаштовуємо протитанковий рів.

Нещодавно роботи відвідали перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький та директор СМАД Ростислав Пріцак.

Обоє постійно перебувають у комунікації аби стратегічно важливі об’єкти були збудовані відповідно до норм, вимог та потреб наших захисників”, – ідеться у дописі.

Залишити відповідь