Росіяни, які окупували Авдіївку хизуються у соцмережах пограбунком квартир українців у розбомблених будинках.

Один із таких орків зайшов до помешкання і вирішив забрати собі дитяче ліжечко…

Це лише малий пазл злочинів цих істот на окупованих територіях – мародерство і грабунок майна українців, яких вони вбили або змусили покинути свої домівки. Дикуни з московських болот дивуються благам цивілізації і нишпорять домівками українців з метою пограбунку їхнього майна.Ми воюємо не з путіним і не з російською владою, ми захищаємо Україну від виродків, які звуться російським народом – натовпом убивць, ґвалтівників і мародерів.

Залишити відповідь