Групу із 12 осіб сьогодні закарпатці зустріли на залізничному вокзалі у Мукачеві. На місці, зокрема, чергували працівники обласного осередку Товариства Червоного Хреста, які б надали медичну допомогу у разі потреби, та волонтери гуманітарної місії «Проліска».

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. Тут вимушених переселенців очікували також вода і перекус. Звідти шкільним автобусом вони вирушили до свого нового дому – у Великий Бичків на Рахівщині.

Загалом за останні кільки тижнів наша область надала прихисток 64 особам із Харківщини.

Залишити відповідь