Як стало відомо ГО “Центр закарпатських розслідувань” (ЦЕЗАР), затримання відбулося за участі працівників СБУ у місті Свалява Мукачівського району Закарпатської області. У порядку статті 208 КПК правоохоронці затримали начальника та заступника Воловецького відділення Мукачівського відділу Головного управління національної поліції у Закарпатській області.

Про це свідчить рішення судді Дергачової з Ужгородського міськрайонного суду, що було оприлюднено у публічному доступі Єдиного реєстру судових рішень України: https://reyestr.court.gov.ua/Review/106319351

Раніше про справу написав адвокат та член правління ГО ЦЕЗАР Роман Кельменці на своїй сторінці цюу мережі Facebook:

У пресслужбах обласних СБУ, ГУНП та прокуратури цю інформацію не підтвердили, але і не спростували.

Разом з тим, із фабули судового рішення випливає, що керівник та заступник Воловецького відділення поліції вимагали та отримали неправомірну винагороду, розміром 15 000 гривень за… увага! дозвіл підприємцю купувати від людей гриби та ягоди і проїжджати з товаром без перешкод контрольованою відділенням дорогою.

Працівники ДБР та СБУ затримали поліцейських, як то кажуть, на на гарячому. Зараз, за скоєне, правоохоронцям загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Наразі ж суд обрав їм запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із застосуванням сигнальних пристроїв.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *