Рекорд України – найбільшу кількість дитячих малюнків та листівок для військових на фронті – встановлено в Ужгороді. Благодійний Фонд «Серце до серця» через мережу лабораторій однієї з приватних медичних компаній, зібрав зі всіх райцентрів, міст та сіл Закарпаття майже чотири тисячі малюнків із побажаннями миру й перемоги.

–       Акцію присвячену бійцям ЗСУ ми розпочали 10 днів тому,- розповідає Марія Рущак, заступник Голови правління БФ «Серце до серця» – Ідея встановлення рекорду України має на меті привернення уваги дітей до впевнених щоденних кроків українських бійців в напрямку Перемоги! Також це вагомий енергетичний ресурс для моральної підтримки бойового духу на фронті. Адже після встановлення рекорду пакунки із сотнями листів та малюнків ми передали українським захисникам та захисницям на передову. В момент підрахунку кількості робіт та фіксації рекорду України діти також написали спільного листа до воїнів ЗСУ та Президента, довжиною у 50 метрів. Паперовий сувій розклали прямо на площі і кожен охочий міг прикласти й обвести свою долоньку для підтримки військових. 

– Діти приносили до нас сотні малюнки із підписами щодня. Причому у райцентрах та віддалених смт Закарпаття часто був навіть більший потік робіт, аніж у пунктах забору лабораторних досліджень, – каже Неля Лазар, Генеральний директор медичної компанії

– Дитячі малюнки  містили  різні побажання, вислови, молитви, вірші, пісні і навіть неодноразові згадки знаменитого мему-заклику бійця під час атаки на острів Зміїний до «російського воєнного корабля піти… куди належить». Всі малюнки ми доставляли в Ужгород для обрахунку та фіксації рекорду. Дитяча емоційна підтримка ЗСУ вийшла потужною.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *