Про це сьогодні під час зустрічі з Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком та народними депутатами України повідомив виконувач обов’язків голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Він, зокрема, презентував народним депутатами України Василеві Вірастюку, членом Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Тарасу Тарасенку та Михайлу Лабі варіанти побудови такого центру.

«Закарпаття – ідеальне місце для розбудови розгалуженої мережі закладів, які надаватимуть послуги з реабілітації. Наш край щедро обдарований природними багатствами. Доповнивши все це якісними медичними послугами різного спектру, буде можливість відновлювати фізичне й ментальне здоров’я тисячам військових і їхнім родинам та цивільним громадянам. Це- наша ціль, над якою працюємо не перший місяць. Процес тривалий. Тому розглядаємо варіанти реконструкції будівель і закладів з урахуванням викликів сьогодення. Обговорили кілька таких варіантів з можливістю залучення коштів від інвесторів, наших закордонних партнерів тощо», — зазначив Мирослав Білецький.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *