24.05.2023 11:54 ПОДІЇ


Разом із командою Палати регіонів Конгрес місцевих та регіональних влад відвідали Представництво України при Європейському Союзі у Брюсселі та провели зустріч із послом України при ЄС Всеволодом Ченцовим, повідомляє голова ОВА Віктор Микита.

Зараз Представництво відіграє важливу роль у координації і консолідації зусиль на підтримку України безпосередньо в офісах головних європейських інституцій.

Під час зустрічі поінформував пана посла про діяльність Конгресу, першочергові завдання та основну мету візиту нашої команди до Брюсселю. Водночас представили паспорт регіонів України, який ми сформували для оптимізації роботи з налагодження перспективних партнерських звʼязків.

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародних союзників будувати пряму комунікацію з Конгресом місцевих та регіональних влад і відповідно за його допомогою – з українськими громадами.

Над виконанням цього завдання системно працюємо разом із командою Палати регіонів.

Щиро дякую Представництву України при Європейському Союзі за теплу зустріч і конструктивний діалог. Упевнений, що разом зможемо сформувати нову модель міжрегіональної комунікації з країнами ЄС, яка працюватиме на спільний розвиток громад та територій.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *