Адвокатом компанії ТзОВ “Амаркорд компані“, якій належить партія елітних гаджетів та автозапчастин, затриманих минулого року на КПП Ужгород, є дружина директора цієї ж фірми та колишній працівник кількох митниць Олена Кононенко.

Про це свідчить е-декларація пані Олени, у якій вона вказувати про родинні стосунки з директором фірми Костянтином Володимировичем Кононенком. До того, як піти у власну справу, за даними її резюме, пані Олена працювала з іншого боку схожих справ. Спочатку на Херсонський, а потім на Енергетичний митниці. Отож, не дивно, що її досвід та зв’язки  могли допомогти у більш прибутковий, мабуть, ніж робота на митниці, сімейній справі.

Другим потенційним компаньйоном у родинному бізнесі, згідно тієї ж е-декларації, може бути сестра Костянтина Кононенка Вікторія Кононенко. З документу випливає, що пані Вікторія,Кононенко працює дипломатом у Міністерстві Закордонних справ України. Зокрема – у Посольстві України у Німеччині.

Ми не стверджуємо, що пані Вікторія могла якось сприяти рідному братові у безперешкодному переміщенні незадекларованих товарів через кордон. Однак, як версію для слідства цей зв’язок розглядати можна…

            А ще для обслуговування цієї теми у власності пана Костянтина Кононенка є така собі компанія ТОВ “ЮКРЕЙНІАН КАСТОМС СЕРВІС” , що спеціалізується на вантажних перевезеннях та оптовій торгівлі товарами широкого вжитку і автомобілі якої курсують у тому числі і через кордон…

Groza-news уже повідомляла про епопею навколо рекордної партії затриманого краму на близько 3,5 мільйонів доларів. На останньому засіданні Закарпатського Апеляційного суду 4 січня справу взялися затягувати, ведучи її до скасування рішення Ужгородського міськрайсуду про арешт і конфіскацію контрабанди на користь держави.

Більше новин читайте на телеграм-каналі Groza-news та на нашій сторінці у мережі Facebook

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *