Закарпатська область підписала меморандум про співпрацю із графством Корнуолл. Це перший такий документ в історії партнерських відносин нашого краю та регіонів Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.




Документ передбачає обмін досвідом у сферах зеленої енергетики, екології та сталого розвитку, зокрема у питаннях поводження з відходами, освіти, сільського господарства, реабілітації військових тощо.
“Скористався нагодою, подякував Великобританії, її уряду та британському народові за безкомпромісну підтримку нашої держави у надзвичайно складні часи.
Лідерці графства Корнуолл Лінді Тейлор висловив вдячність за виявлені лідерство та готовність співпрацювати задля розвитку наших регіонів, Посольству України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії – за всебічну підтримку на шляху до підписання меморандуму.
Переконаний, попереду – довготривале та ефективне партнерство Закарпатської області та графства Корнуолл”, – повідомляє Білецький.
