З 26 по 27 червня у селі Лисичево Керецківської ТГ Хустського району пройде міжнародний фестиваль ковальства Гамора-2021.

Цьогоріч після перерви у зв’язку з COVID-19, свято розширило масштаби й на ньому не лише куватимуть.

У рамказ Гамори пройде пісенно-музичне свято “Лицар Карпат на Гаморі”. Місцевий поет Василь Кузан збирає друзів -поетів та західноукраїнських бардів! Неймовірне дійство: синтез лірики, гумору, музики, дружби, відданості, кохання – все єднається під полониною Кук у Лисичові на фестивалі “Гамора”!

26 червня на гостей також чекає неймовірне дійство: Перша
Гонка Героїв Срібної Землі “TRANSKARPATHIAN WOLF”
Зареєструватися можнп за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1vOJEVZdWSEiyVtlWMLZ2wauFT4F70zgyHpMzQnnu1Rg/viewform?edit_requested=true

Крім того, верше в Україні у рамках фестивалю народного та ковальського мистецтва “Гамора”! Забіг зі штучними та природними перешкодами по мальовничій місцевості на дистанції 10 кілометрів для дорослих та 1 кілометр для дітей! 26 червня 2021 року! Початок о 13.00! Реєстрація за покликанням: https://www.facebook.com/Transkarpathian-WOLF-109273771376669

Фестиваль ковальства отримав назву від єдиної в Україні дерев’яної кузні під назвою Гамора, що у селі Лисичево. Зараз кузня працюж, як музей та місце, де можна отримати майстер-клас із виготовлення власноруч металічних виробів.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *