У п’ятницю зранку бригада “швидкої” у реанімувала жителя села Анталовці Ужгородського району. Про це повідомили на сторінці “103 Закарпаття”.

На лінію “103” зателефонувала жінка потерпілого, заявивши, що чоловік відчуває біль у грудях. Зі слів 65-річного пацієнта, кілька років тому мав інфаркт та дві зупинки серця. 

«Знімаємо кардіограму, міряємо тиск та пульс… Пацієнт знепритомнів, критично низький тиск, зупинка серця. Починаємо проводити реанімаційні заходи (непрямий масаж серця, штучне дихання за допомоги мішка Амбу тощо) і вже за дві хвилини пульс відновився, пацієнт прийшов до свідомості», — розповідає лікар Владислава Легеза.

Хворого транспортували до Ужгородської центральної міської клінічної лікарні де одразу ж доправили у кардіореанімаційне відділення. Сьогодні зранку пацієнта перевели у загальну палату.

Наступного дня медики врятували від інфаркту жителя села Черна, що на Берегівщині. 69-річного пацієнт поскаржився на біль та тиснення за грудиною та важке дихання. Прибувши на місце, медики провели кардіограму, яка показала інфаркт задньої стінки міокарду.

Чоловіка негайно транспортували до Хустської лікарні, де провели стентування судини та відновили кровопостачання.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *