З перших місяців війни 33-річний актор Дмитро Сньозик – у лавах 101 бригади територіальної оборони, в якій закарпатці зупиняли ворога на Сході та Півдні України. Учасник бойових дій, під час яких зазнав контузії. Після лікування і реабілітації звільнений  за станом здоров’я.

Дмитро Сньозик в останні роки став одним із впізнаваних облич Закарпатського муздрамтеатру. І хоча закінчив Ужгородський коледж культури і мистецтв та Рівненський державний гуманітарний інститут за спеціальністю «хореографія», в найбільшому театрі Закарпаття він успішно проявився не тільки як артист балету та балетмейстер-постановник багатьох вистав, але й як провідний актор.

Минулої неділі Дмитро знову вийшов на сцену Закарпатського обласного музично-драматичного театру в  ролі Ронні у комедії Рея Куні «№ 13». А цієї суботи Дмитро Сньозик зіграє у виставі «Жменяки» за романом Михайла Томчанія роль Михайла, за яку був відзначений обласною театральною премією імені братів Шерегіїв у 2019 році як кращий актор Закарпаття.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *