Про це та про зниклі безвісти 1,5 мільйона гривень з бюджету міста Виноградова повідомляє журналіст Олена Мудра, звинувачуючи у бездіяльності та покриванні злочину місцевих правоохоронців.

«Сьогодні вже 412 днів як слідчі Виноградівське відділення поліції шукають, куди поділись 1,5 мільйона гривень з двох грантів Євросоюзу. Кримінальне провадження №42020070000000308 по відношенню до директора КП Виноградівської міськради “Центр інвестицій та розвитку” Артура Шерегі, якого підозрюють у привласненні коштів платників податків Польщі та Угорщини (ч.2 ст. 191 ККУ), Закарпатська обласна прокуратура внесла до ЄРДР ще 12 червня 2020 року.

З тих пір, як ми з колегами знайшли двірника-пияку з ВУЖГК Юрія Галятковського, у якого на півмільйона купили послуги з діловодства та управління офісом, в області та районі кілька разів змінилось керівництво прокуратури і поліції. Проте жоден з керівників так і не побачив цього та інших “піджаків”, через яких і зараз щомісяця продовжують виводити згадані 1,5 мільйона.

Це не компетентність чи зацікавленість?», — пише журналістка.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *