Зокрема три автомобілі із реєстраційний номерами Харківської й Закарпатської областей та Чеської Республіки зафіксували Ужгородці на стоянці для інвалідів біля торговельного комплексу “Дастор”.

“Мабуть інвалідам підняли пенсії”, – піджартовують ужгородці з не зовсім жартівливої фотографії…

Один коментар до “В Ужгороді власники елітних авто паркують автомобілі на місця для інвалідів (фото)”
  1. Це тільки штраф, як у Європі, або Америці… ($100 – $500)!!!
    А в Азії, або в Африці – авто можуть конфіскувати. А можна і в тюрму сісти!!!
    ДЕ НАША ПОЛІЦІЯ???????

Залишити відповідь