Раніше ми оприлюднили пост сторінки Закарпаття онлайн, на якому ілюструвалися фото цієї ДТП, де ніби то патрульні протаранили червону “Хонду”.

У відповідь патрульні оприлюднили відео інциденту. На ньому видно, що в Ужгороді водій легковика в’їхав у автомобіль патрульних.

Це сталрся на вулиці Собранецькій в Ужгороді, коли патрульні переслідували порушника.

Той заїхав на найближчу АЗС, де патрульні наздогнали його, однак порушник почав рухатись заднім ходом та наїхав на службове авто поліцейських.

Залишити відповідь