Зокрема про махінації навколо вартості послуг лікаря Степана Біляка за проведення операції розповідає Маргарита Рогач. Ппро це жінка розповіла у мережі «Фейсбук».

«1 березня мені було проведено операцію у клініці Клініка Біляка. Вартість операції була озвучена у півтори тисячі доларів. Коли я сказала що не маю доларів і буду платити гривнями, адміністратор Аліна нарахувала мені 60000грн! У мене не було такої суми тому я поїхала у місто і таки купила ті долари витративши 54000грн. Коли  я попросила квитанцію нас плачену мною суму, адміністратор дала її на суму 43 587грн. Коли я попросила квитанцію яка відповідає тій сумі що у мене запросили, вийшов лікар Степан Біляк молодший і почав кричати на мене й виганяти з клініки. Я відмовилась покидати клініку, поки не було викликано поліцію. Поліцейські порадили написати заяву у відділку на відшкодування різниці…»

До слова, услід за пацієнтом, Степан Біляк просто вигнав із клініки і поліцейських, які прийшли з’ясувати, чому лікар не може видати офіційний і правдоподібний чек за надані послуги, тим самим приховуючи свої прибутки. Більше того, цю розмову біляк виставив у себе на сторінці у соцмережі, з одного боку хизуючись тим, як він уміло випровадив полісменів, а з іншого, почав жалітися, що його, бачте, «пресують»…  

Ось його причитання, пряма мова: «У цей час, коли йде війна, один слідчий вирішив «пресувати» клініку і, відповідно, бізнес. За моєю інформацією, цю ситуацію хтось «стимулює»! Я виясню, хто це робить, з якою метою і хто іде на повідку у замовників! На даний час у клініці Біляка жоден співробітник не звільнений та не відправлений у відпустку за власний рахунок, всім виплачено заробітню платню, сплачено податки та комунальні послуги!.. Слідчий Галаговець Микола Миколайович вже встиг погрожувати особисто мені та адміністратору клініки в телефонній розмові, відповідні записи розмов збережені!».

Варто зауважити, що одразу після цієї скандальної події, Біляк сказав, що це «замовлення» конкурентів, а також почав безкоштовно допомагати тимчасово переселеним особам і, хизуючись цим, виставив відповідні дописи про те, наскільки йому зараз вдячні ці пацієнти, а ті, хто його клініку «замовив», уже скоро будуть покарані…

Історія, на правду, чимось нагадує фейки РФ про видуману бактеріологічну зброю, якою Україна їм загрожує. Чому просто не видати людині правильний чек і не забути про цю прикрість? Сподіваємося, слідство зможе об’єктивно розібратися у цій ситуації, про що й надалі інформуватимемо наших читачів.

Попри те, цей випадок, як то кажуть, квіточки, у порівнянні з інформацією телеканалу Перший, який називає межзаклад Домом смерті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *