Кілька хвилин тому працівники спецслужб України затримали керівника депутатської групи Іллі Ківи у Полтавській обласній раді, голову громадської організації полтавський обласний осередок «Української федерації таїландського боксу муей-тай» Олега Панкратьєва 1967 року народження.

Панкратьєв намагався покинути країну через західний кордон. Помічника Ківи затримали між Хмельницьким та Львовом за підозрою у підриві державної влади.

 Нагадаємо, що патрон Панкратьєва Ілля Ківа нещодавно у ефірі російського телебачення закликав Путіна звільнити Україну.

Народного депутата Іллю Киву, якого в ОПЗЖ віднедавна називають «провокатором», офіційно виключили з фракції «Опозиційна платформа – За життя». Відповідне рішення оголосили під час закритого засідання Верховної Ради 3 березня.

24 лютого – у день військового нападу Росії на Україну – народний депутат фракції ОПЗЖ Ілля Кива заявив в ефірі російського телебачення, що Україна «поневолена і поставлена на коліна Заходом, просякнута нацизмом, і в неї нема майбутнього», та повідомив, що українському народу «потрібне звільнення».

          У відповідь співголова ОПЗЖ Юрій Бойко ініціював процес виключення Іллі Киви з партії 26 лютого, щоб він «не заважав мирному процесу, який має відбутися в Україні».

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
3 коментар до “Спецслужби затримали помічника Іллі Ківи, який планував покинути Україну через Закарпаття”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *