Про це, зокрема повідомила Марія Сагарнацька, описавши історію з ігноруванням зупинки, на якій на автобус номер 18 чекав пенсіонер. За словами жінки, водій, щоб не підбирати пенсіонерами, проігнорував прохання пасажирки, яка мала виходити на тій же зупинці.

Згодом, у численних коментарях до допису ужгородці підтвердили про цей випадок і розповіли масу жахливих речей про водіїв муніципального транспорту. У одному звипадків, водій, намагаючись не взяти пенсіонерка, затис її у дверях, спричинивши перелом хребців.

Ужгородці також стверджують, що такі випадки не поодинокі й на інших маршрутах. А також розповідають, що зранку, коли прохолодно, водії “Електронів” свідомо не вмикають тепло на їхнє прохання і не видають квитків після оплати.

До честі, КП “Ужгородський муніципальний транспорт” повідомило у відповідь на інформацію про інцидент, що ситуацію вивчать і з водієм розберуться. Однак, ужгородці пишуть, що на цих словах все й завершилося, бо у адміністрації КП не беруть слухавку.

Подаємо допис жінки без змін та скріни коментарів до допису

“Їхала сьогодні цим автобусом з пл. Корятовича, о 17.45-50. На зупинці Івана Анкудінова зібралася виходити дівчина, а по іншу сторону(тобто заходити), чоловік пенсійного віку. Але цей хамовитий водій, побачивши пенсіонера, рвонув з місця і не відкрив дверей. На просьбу дівчини реагував по хамськи! Щось там кричав,шо не зобов’язаний… шо ти не зобов’язаний!? Двері відкривати, чи пенсіонерів підвозити, тим більше вони ж платять, хай не всю суму, по 5 чи 4 гривень… ех ти, жлоб і бикота.”

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *