Сьогодні активісти розбирають блокади з пунктів пропуску на польсько-білоруському кордоні. До їхніх вимог дослухалися у Євросоюзі. Це коштувало людям здоров’я, приниження і погроз, але вони вистояли.

До 16 квітня всі фури з Росії і Білорусі мають покинути територію Європейського Союзу. Блокаду на польсько-білоруському кордоні у с. Кукрикі  в Польщі завершили. Про це сьогодні, 9 квітня, повідомила українська активістка, співорганізаторка блокади пунктів пропуску на польсько-білоруському кордоні Наталка Панченко.

«Якщо коротко, то до 16 квітня всі фури з росії і білорусі змушені покинути територію Європейського Союзу. Більше подробиць завтра зранку, а поки Слава Україні! Дякуємо за увагу, Ваша Наталка Панченко і нереальні люди, які всі ці дні тримали фури голими руками. Рішення про п’ятий пакет санкцій ЄС проти росії уже офіційно опубліковано»,– розповіла вона.

Наталія Панченко розповіла, що блокування пунктів пропуску проходила дуже важко, людей закидували пітардами та вибуховими пакетами, їх оточували і намагалися побити, погрожували. Вона додала, що сьогодні, 9 квітня, активісти розбирають блокади з пунктів пропуску.

Відео співорганізаторки акції тут:

https://m.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=997739491119396&_rdr

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnataszita%2Fvideos%2F997739491119396%2F&show_text=false&width=560&t=0

Додамо, що рада ЄС запровадила п’ятий пакет економічних і персональних санкцій проти Росії за її «агресивну війну» проти України. Пакет затвердили учора, 8 квітня. Узгоджений пакет включає низку заходів, спрямованих на посилення тиску на російський уряд та економіку, а також на обмеження ресурсів Кремля для агресії.

Нагадаємо, що активісти блокували польсько-білоруський кордон для російських і білоруських фур, які попри санкції везли повні машини товарів, які повиходили з ринку.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *