Перезаряджали автомати, кричали, принижували і погрожували. На кордоні України та Угорщини прикордонники не хотіли пропускати дітей з українського ансамблю на фестиваль у Сараєво, повідомляє керівник Народного художнього колективу “Вітамінчики” Олег Мельник.


Інцидент стався на пункті пропуску Лужанка. Ось пряма мова керівника ансамблю з цього приводу:
«З якою ненавистю ці с*ки перевертали всі дитячі речі! Вони єхидно сміялися в нашу сторону і таки знайшли прицепку — прострочений жгут! Карл!!! – жгут!!!І відразу депортація, розворот автобуса, незважаючи на всі наші доводи. І ТУТ НАС ПОРВАЛО!!! Діти – на вулицю, гімн України, виривання мобілки з руки, переведення затворів автоматів, і вимога зняти з моїх плеч прапор України!Я вимагав перекладача (вони ніхто не знають англійської!!!), консула України і сказав – я прапор України не зніму з себе!!! Ооооо – як вони всі сц….ли, квадратні очі, бігають кругом з автоматами – а ми, озброєні Україною гордо співаємо наш славень!!!І МИ ПЕРЕМОГЛИ!!! ЦІ ДІТИ – ГЕРОЇ!!! Їдемо далі славити Вітчизну!Але я, громадянин України, Олег Мельник вимагаю реакції від Президента, МЗС та Офісу Президента України…», — повідомив керівник колективу.
