02.11.2024 16:21 ПОДІЇ


Це дозволить медикам безперебійно працювати навіть під час відключень світла.

“Комплекти сонячних електростанцій з акумуляторами різної потужності вже встановили у 3 закладах: Міжгірській районній, Дубівській селищній та Ясінянській міській лікарнях, – повідомив т.в.о. голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

– До кінця року такі установки потужністю 40 кВт встановлять ще у 6 закладах.

Окрім того, 5 лікарень обладнані системами зберігання енергії. Йдеться про заклади в Ужгороді, Мукачеві та Хусті.

У межах реалізації МОЗ проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» комплектами сонячних електростанцій з акумуляторами потужністю 7-15 кВт забезпечать 19 амбулаторій.

Автономізація енергосистеми краю триває!”

Залишити відповідь