Про це повідомляють ужгородці під дописом дільничного офіцера поліції Івана Белецького з пропозицією заборонити у місті гуляння після 22.00. Зокрема, відео, на якому у караоке-рестобарі SVOI молодь стрибає під музику у згаданому закладі у день жалоби, під постом поліцейського виклала Мар’яна Пасьович.

Сам поліцейський звернувся до міської й обласної влади з пропозицією заборонити схожі гуляння після 22.00 з мотивів безпеки у місці та з морального боку по відношенню до загиблих та воюючих закарпатців:

«Невже обласна і міська (Ужгород) влада не може видати  рішення, яким припинить нічні гульки в диско-генделиках? З 22:00 зробіть заборону п’яних бар-тусовок в місті. Це покращить безпеку в цілому… Бридкувато дивитись, як під час війни підвипивша мажорщина опівночі під музичку йде потусити в генделики під ДРАМТЕАТРОМ, та в інші місця. Депутати, правоохоронці і інша всяка модна всячина, що блимає незрозумілими “бронями військомату”… 300 мл пива ціною в 90 гривень замініть допомогою ЗСУ, яким дякуйте вечером вдома, що сидите в теплі», — написав Белецький і додав: «Та ясно, що все то їхнє, але має бути якась межа розумного під час війни…Статки в них уже такі, що охоронці їх будинки приватні позмінно охороняють. Але, все мало і мало… Хтось селом купує шолом сину, а хтось, сидячи вдома, пробльовує під диско-барами тисячі гривень…».

До дискусії долучився і депутат Верховної ради від Закарпаття Анатолій Костюх, засудивши такий стан справ: «Я, звісно, розумію, що бізнес повинен працювати. І піти повечеряти, поспілкуватись і так далі це нормально і правильно. Проте нічні гуляння – це аморально і те що роз’єднуватиме нас. Зараз, додому до рідних приїздять війскові і бачити таку картину не є мотиваційно як мінімум. Писати можна багато, але все в руках міського виконкому, якщо говоримо саме про Ужгород».

Надалі у коментарях повідомляється, що коли на виклик до цього закладу завітали поліцейські та представники центру комплектування військових, то майже у всіх «мажорів» виявили бронь для служби у війську, зокрема, у багатьох — через важкі хвороби, з якими люди не те, що танцюють, а ледь пересуваються…

Обговорюючи цю ситуацію, ужгородці повідомляють надалі, що у місті, окрім нічних закладів, працюють і нелегальні зали гральних автоматів. На це офіцер поліції відповідає:  «По «апаратках» напишу рапорт (хоч все керівництво знає, де вони). Для їх закриття потрібен характер керівництва поліції. Відкрити кримінальне провадження, зайти з обшуком (який неможливий без добра керівників, прокуратури і суду), вилучити апаратуру і кошти клієнтів допустимим шляхом. Через недобро зверху за попередніми рапортами поліцейських не порушували кримінальні справи і кидали їх на дільничних для закртиття, укриваючи таким чином злочин. Старі кадри (з яких на 100% складається керівництво, хоч є окремі нові мажорні мазаники, що обрані тими ж старими офіцерами та начальниками різних структур) перестрашені тими, хто ці апаратки кришує зверху.

Поліцію мають очолити військові офіцери/сержанти/солдати, що мають вищу освіту з передової. Наших — на передову, або рапорт на звільнення!, — підсумовує ситуацію з нелегальними гральними апаратами поліцейський.

Що стосується нічних гулянь під час війни, то небайдужі ужгородці вирішили організувати збір підписів під відповідним зверненням до місцевих органів влади. Військові ж у коментарях пропонують охочим гуляти цілу ніч, приїжджати на фронт і там «знімати стрес».

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *