Так прозвали місцеві “артпростір” на березі річки Уж, який з’явився днями у центрі Ужгорода. Хоча ще місяць тому команда переселенців, яка є автором цього стихійного явища, анонсували з початку серпня відкриття на Ботанічній набережній в Ужгороді артпростору “Стрілка під коштами”.

Так мав виглядати анонсований переселенцями артпростір
Так насправді виглядає “артпростір” у центрі Ужгорода

Проти такого “Шанхаю” у центрі Ужгорода виступило чимало ужгородців, та навіть міські депутати, однак міський голова Богдан Андріїв та секретар міськради Арсен Мелкум’ян усупереч рішенню профільної комісії міськради погодили рішення на засіданні виконкому. Про це повідомляє депутат міськради Віталій Глагола:

“Цю дічь в центрі Ужгорода намагались легалізувати через комісію по дрібнороздрібній торгівлі. Подали, і отримали відмову, бо воно виглядало як поселення бомжів у центрі старовинного Ужгорода. Ми з Віктор Качур були категорично проти. Тому була відмова комісії.

І тут оп, на засіданні виконкому вони отримують дозвіл ігноруючи рішення комісії. Як казав класик: як котят. Богдан Андріїв та Arsen Melkumyan, як таке можна погоджувати на виконкому? Це ж бомжатник”.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *