Канада у п’ятницю оголосила про надання Україні нового пакета військової допомоги.

Сума підтримки становить 39 млн канадських доларів (28,9 млн доларів США).

Про це повідомляє міноборони Канади.

У пакет допомоги увійде як зброя, так і внесок у фонд для підтримки України.

Про останній пакет військової підтримки повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд під час засідання у форматі Рамштайн у Німеччині.

Цей пакет має включати 40 снайперських гвинтівок, 16 радіостанцій для танків і внесок до фонду НАТО для допомоги Збройним силам України.

Крупнокаліберні снайперські гвинтівки і боєприпаси до них поставить канадська компанія Prairie Gun Works. Це коштуватиме 2,5 млн доларів. Постачання також включає запасні частини та аксесуари до зброї.

Нові радіостанції на суму близько 2 млн для основних бойових танків Leopard 2 придбають у компанії L3 Harris. Цю бронетехніку передають ЗСУ країни заходу, які підтримують Україну у захисті її територіальної цілісності та звільненні тимчасово окупованих територій.

Також внесок до фонду НАТО у розмірі близько 34,6 млн канадських доларів допоможе забезпечити Україну паливом та іншими матеріалами. Планують закупити до 3,3 млн літрів пального.

Фото на тему: Канада

Окрім того, частина цих коштів піде на забезпечення України понтонними мостами і для надання медичних аптечок від НАТО.

Канада тісно співпрацює з членами Північноатлантичного альянсу та партнерами, щоб якнайшвидше надати Україні всебічну військову допомогу, якої вона потребує.

Усі вісім основних бойових танків Leopard 2, які Канада пообіцяла передати Україні, були доставлені до Польщі. Країна також направила інструкторів, щоб допомогти в тренуванні українських танкових екіпажів. Також Канада надасть Україні значну кількість стрілецької зброї та боєприпаси до неї.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *