Про обласний центр Закарпаття ватажок бойовиків із ПВК “Вагенр” згадав у контексті гіпотетичного просування російських військ. Мовляв, якщо б уся російська армія була настільки підготовленою і організованою, як “Вагнер”, то вони дійшли б до Ужгорода.
Звісно, що цей спіч керівник бойовиків озвучив, аби якось виправдати недолугий похід на Москву, який раптово захлинувся. За його словами, метою походу на Москву було не допустити знищення ПВК “Вагнер”, і притягнути до відповідальності всіх осіб, “які своїми непрофесійними діями припустилися величезної кількості помилок” під час війни з Україною.
