Закарпатський апеляційний суд ухвалив рішення про арешт майна, яке було вилучене під час обшуків у керівника «Партії угорців України» Василя Брензовича 30 листопада, повідомляє пресслужба суду.

Зазначається, що рішення в апеляційному суді було ухвалене у відповідь на скаргу прокурора, який був незгодний із постановою судді Ужгородського міськрайонного суду від 11 грудня 2020 року. У документі зазначалося, що майно не вважається доказами у справі Брензовича.

У відповідь на це, апеляційний суд таки визнав вилучене майно речовим доказом у кримінальному провадженні.

«З урахуванням того, що відповідне майно є речовими доказами у кримінальному провадженні, а також для встановлення всіх обставин вчиненого злочину своїм рішенням апеляційний суд наклав арешт на майно. Отже, клопотання слідчого задоволено повністю», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 30 листопада Служба безпеки України у Закарпатській області провела обшуки у причетних до діяльності угорської благодійної організації осіб, яких підозрюють у сепаратизмі на користь Угорщини.

Пізніше стало відомо, що прокурори готують підозру голові «Товариства угорської культури Закарпаття» та за сумісництвом керівнику «Партії угорців України» Василю Брензовичу.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *