Водій фури з Польщі показав відео вантажівки із реєстраційними номерами Закарпатської області, яка перебувала на білоруському терміналі і, за його словами, могла прямувати у росію.
Поляка обурив той факт, що у той час, коли Польща блокує транзит російського і білоруського транспорту, а Україна воює з росією, яка використовує територію білорусі для плацдарму, українці примудряються робити бізнес із цією країною…

На відео також видно, що сама вантажівка має словацьку реєстрацію у місті Міхаловце, що за 30 км від кордону з Україною. Це є цілком нормальною практикою для закарпатців, які мають закордонні паспорти. Попри це, питань до таких бізнесменів та їх мотивації їхати у ворожі країни залишаються…

А що там робив Пан який фільмував цю подію . На термінал пішоходів не пропускають .?Знову холєра ясна українець забрав у пана 🍞 .А коли вони по Європі тягають напівпричепи з російською реєстрацією 63 регіону 39 регіону вони про це мовчать Сиди і мовчи у самого рильце у пушку !!!