
Відомий театральний діяч та мистецтвознавець Олег Зайцев захистив дисертацію та став першим і поки єдиним доктором філософії з культурології
Олег Зайцев з 2021 по 2025 рік був аспірантом Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв і захист докторської дисертації відбувся 30 травня. Тема дисертації: «Театрально-декораційне мистецтво Закарпаття в соціокультурному просторі України ХХ – початку ХХІ століть».
Науковим керівником в Олега Зайцева була доктор культурології, професор, заслужений діяч мистецтв України Світлана Садовенко.
Олег Зайцев ще з 1997 року був методистом та викладачем у ПАДІЮНі, потім тривалий час очолював Закарпатський художній музей Бокшая, був заступником директора і понад рік директором Закарпатського академічного драмтеатру імені братів Шерегіїв.
5 років він був головним режисером фестивалю моновистав “Монологи над Ужем”.
Олег Зайцев лауреат численних премій, Заслужений працівник культури України.
admin
ТЕГИ : Зайцев, культура

07.06.2025 18:07 ДОЗВІЛЛЯ