До Дня незалежності у Закарпатській області зафіксовано два рекорди України у Мукачівському та Хустському районах.

Спочатку на фермерському господарстві “Ранчо Хайленд”, що у селі Іза на Хустщині, вже вдруге встановили рекорд України (раніше тут сплели найбільшу в Україні корзину). Цього разу на ранчо змайстрували найбільшу в Україні гойдалку. Її висота – 11, 6 метрів.

Замовником та реалізатором встановлення гойдалки став голова ФГ “Ранчо Хайленд” Василь Якубець із дружиною Лесею.

До слова, у день встановлення рекорду Василь Якубець відзначає не тільки головне національне свято – День народження країни – День Незалежності, але й власний день народження, почесним подарунком до якого стало присвоєння йому звання сержанта. Уже завтра він повертається до своїх побратимів, щоб боронити рідну країну від російського загарбника.

          Відтак у селі Березники на Свалявщині на базі колишнього санаторію «Човен», а нині у закарпатському «Артеку» до Дня Незалежності встановили ще один офіційний рекорд України — діти з педагогами створили символічний 140 – метровий рушник, який об’єднав країну. Він складається з елементів, на яких зображені автентичні орнаменти вишивки 27-ми областей, у тому числі, Криму. «Найдовше єдине полотно єдиної України» офіційно зареєстроване як рекорд України.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *